100 години ски спорт в България

Уест Хам и Борнемут си размениха по гол за 63 секунди и не развалиха добрите си серии

Уест Хам и Борнемут завършиха 1:1 в сблъсъка си от 24-ия кръг на Премиър лийг. Домакините доминираха през по-голямата част, но "черешките" поведоха в резултата в 71-вата минута, когато отправиха и първия си точен удар, нанесен от Райън Фрейзър. Само 63 секунди след това резервата Хавиер Ернандес изравни за "чуковете". Чичарито реагира най-добре, след като Бегович бе избил миг преди това удар на Арнаутович. Много скоро след изравнителното попадение Адриан спаси много опасен удар на Станислас.

Уест Хам заема 11-а позиция с актив от 26 точки. Борнемут има точка по-малко. За "чуковете" това бе седми пореден мач без загуба във всички турнири. Борнемут пък не е губил в последните си пет срещи в Премиър лийг.