Ботев (Враца) наби третодивизионен тим

Ботев (Враца) спечели първата си зимна контрола, надигравайки с 4:1 третодивизионния Първа атомна (Козлодуй). На изкуственото игрище във Враца гостите от Козлодуй откриха резултата още в 17-ата минута, като техен играч хитро се измъкна от защитата и вкара край вратаря Любенов.

Пет минути преди края на първото полувреме врачани изравниха от дузпа, реализирана от Атанас Димитров. Наказателният удар беше спечелен от новото попълнение Иван Колев, който дойде от Несебър.

След почивката имаше само един отбор на терена и във вратата на аматьорския тим паднаха нови три гола. В 52-ата минута Борислав Борисов изведе домакините напред, а пробив и центриране на Спас Георгиев в 65-ата принуди Атанасов от Козлодуй да си вкара автогол. Крайното 4:1 оформи Спас Георгиев пет минути преди края, след като друго ново попълнение- Йордан Апостолов му асистира.