Ню Орлиънс навакса изоставане от 19 точки и си тръгна с победата от Ню Йорк

Антъни Дейвис записа рекордните за сезона 48 точки, а Ню Орлиънс преодоля пасив от 19 точки и победи като гост Ню Йорк Никс със 123:118 след продължение в "Медисън Скуеър Гардън". Гостите изоставаха със 77:96 1:22 минути преди края на третата част, но след отличната игра на Дейвис успяха да изравнят и да пратят мача в продължение. Той вкара кош за 109:109 при оставащи три секунди до сирената. Джру Холидей реализира 9 от своите 31 точки в продължението, включително два наказателни удара седем секунди преди края. Кристапс Порзингис вкара 25 точки, а Джеред Джак - 22 за тима на Никс, който губи са 10 път в последните си 12 мача.

Горан Драгич отбеляза 25 точки за победата на Маями над Милуоки с 97:79 точки. "Горещите" постигнаха седми пореден успех в Лигата и се изравниха по този показател с Бостън. Индиана постигна успех срещу Финикс със 12);97 точки след 19 точки на Дарън Колисън.