Тимът на Живко Миланов гази с 8:0 като гост

Шампионът на Кипър АПОЕЛ (Никозия) постигна забележителна победа в местния шампионат. Тимът на Живко Миланов разпиля с 8:0 Докса като гост в мач от 20-ия кръг на първенството. Българският защитник не взе участие в мача, а съотборникът му Ефрем, който досега имаше един гол, отбелязаха хеттрик. Той беше точен в 34-ата, 59-ата и 83-ата минути. Преди това Мораиш от дузпа в 4-ата  минута даде аванс на шампионите, а Захид (15) и Нсуе (26) направиха 3:0, след което Ефрем вкара четвърти гол преди края на първата част. Да Камарго (51) и Мамрис (57) също се разписаха за най-голямата победа на АПОЕЛ.

Шампионите демонстрират отлична форма, записвайки пет поредни победи. Миланов и компания имат актив от 42 точки, като заемат втора позиция, а лидер остана АЕК Ларнака с 43 точки. АПОЕЛ обаче има два мача по-малко.