Баскетбол

Балкан без проблеми срещу Спартак

13 януари 2018 | 20:57

Отборът на Балкан (Ботевград) записа поредна победа в Националната Баскетболна Лига, след като днес възпитаниците на Небойша Видич се наложиха при домакинството си на Спартак (Плевен) със 106:76 (22:15; 30:25; 30:13; 24:23).

Игор Кесар беше най-резултатен за домакините – 23 точки, а Христо Захариев и Павел Иванов добавиха съответно по 18 и 14 точки.

Константин Коев за пореден път през този сезон бе над всички в селекцията на плевенчани – 21 точки, а Герасим Николов и Ивко Ивков добавиха съответно по 17 и 15 точки.

Първото полувреме на двубоя бе сравнително равностойно, но въпреки това, ботевградчани използваха по-добре шансовете си и се оттеглиха на почивката с преднина от 12 точки – 52:40.

Всичко в този двубой приключи до голямата степен през третата четвърт, когато момчетата на Небойша Видич буквално прегазиха съперника си, като увеличиха преднината си до 29 точки – 82:53, а в заключителните десет минути двата отбора просто изчакваха последния съдийски сигнал, който прозвуча при 106:76 в полза на Балкан.

15 януари 2018 | 05:26

Дяковски е най-добре да се махне и да стои далеч от Спартак. Просто е твърде мек и не става. Окей, преди момчетата не бяха получавали заплати - не ги е критикувал, ами сега? Всеки мач играем трагикомично, ако съперника не се отпуска може някой мач и 130+ точки да допуснем, а нашия винаги е усмихнат и казва колко е доволен. За дисциплина не ми се и говори - Вижте инстаграма на Ивко Ивков, след всеки мач е на дискотека, ама защо да има наказание? Рейтинг: 1 0

14 януари 2018 | 08:20

пак на мача имаше над 1283 човека ,а се пише 1000 не знам как ги броят.прави ми впечатление че на мача между черно море и академик пише 1000 души,като гледах мача залата беше полу празна,да не говорим за хибрида с 150 близки и познати на играчите препознавачи. Рейтинг: 2 0

Неугасващият спомен за Амадеус 07 юни 2018
Началото на юни е изпълнено с интрига за баскетболните фенове, без значение от годината. Винаги се играят финали на НБА, по-интересните европейски клубни първенства също са във финалната си фаза, Евролигата вече има нов ...
Людмил Хаджисотиров: Първо трябва да се докажеш в ... 24 юни 2018
Людмил Хаджисотиров – Удо, старши треньор на баскетболния тим на Рилски спортист, гостува в предаването „Код Спорт“ по ТВ+. Кариерата му започва като юноша в ЦСКА, става капитан на юношеския ни ...

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.