"Смърфовете" биха с 4:0 юношите си

Представителният тим на Локомотив (Пловдив) победи с 4:0 юношеската формация на клуба до 19 години в учебна игра. Срещата се състоя на централния терен на клубния стадион в пловдивския парк "Лаута" и бе първата проверка на "черно-белите" в подготовката им за пролетния полусезон.
Дебют за мъжете на направи дошлият на проби нападател Флориан Кадриу от македонския тим Работнички. Възпитаниците на старши треньора Бруно Акрапович превъзхождаха по-млади си съперници и ги победиха с лекота. Веселин Марчев откри резултата в 10-ата минута, а Флариан Кадриу покачи на 2:0 в 27-та минута. Бруно Акрапович даде шанс за изява на всичките си футболисти и през второто полувреме смени изцяло състава, започнал двубоя. В 57-ата минута Асен Георгиев покачи на 3:0, а крайното 4:0 фиксира Димо Бакалов с попадението си в 74-ата минута.