Голово реми във Франкфурт

Отборите на Айнтрахт (Франкфурт) и Фрайбург направиха 1:1 в мач от 18-ия кръг на Бундеслигата. Себастиан Алер (28) и Робин Кох (51) отбелязаха попаденията. Айнтрахт е девети в класирането, докато Фрайбург е малко над изпадащите.

В 13-ата минута гостите от Фрайбург вдигнаха радостно ръце, но се оказа, че кълбото не преминава голлинията и няма гол. Марко Рус сложи крак на топката и за мъничко не си отбеляза автогол. Домакините действаха по-напористо и търсеха пролуки в защитата на съперника. В 28-ата минута, след седмия изпълнен корнер, Айнтрахт откри резултата. Себастиан Алер засече топката с бутоните от около седем метра след подаване с глава на Тимъти Чандлър.

След почивката гостите успяха да изравнят след корнер. В 51-ата минута Робин Кох реализира с глава на първа греда, вкарвайки първия си гол в Бундеслигата. Домакините тръгнаха напред в търсене на победен гол, но рядко създаваха положения.