Кейн отново се развихри за Тотнъм

Машината за голове на Тотнъм Хари Кейн продължава да наказва противниковите вратари и през 2018 година. Кейн реализира две попадения при победата на “шпорите” с 3:0 срещу третодивизионния АФК Уимбълдън на “Уембли” в Лондон в мач от третия кръг на турнира ФА Къп.

Интересното е, че до средата на второто полувреме резултатът бе 0:0. В 63-ата минута Кейн бе точен за 1:0 с удар отблизо след асистенция на Муса Сисоко, а само две минути по-късно отново той на практика отказа съперника с второто си попадение в срещата. В 71-ата минута белгийският защитник Ян Вертонген оформи класическата победа на “шпорите”.

На два пъти гредите помогнаха на Уимбълдън да не допусне повече голове във вратата си. Това се случи след удари на Муса Дембеле и Сон Хюн-Мин.

Жребият за четвъртия кръг ще бъде изтеглен утре.

ТОТНЪМ - АФК УИМБЪЛДЪН 3:0