Юве отново уволни Михайлович

Ръководството на Торино уволни наставника Синиша Михайлович. Сръбският специалист бе освободен от поста си, след като "биковете" отстъпиха с 0:2 от Ювентус в четвъртфинала за Купата на Италия на "Алианц Стейдиъм", в който специалистът бе изгонен от рефера при второто попадение на шампионите. Интересното е, че това е четвърто уволнение на сърбина в Италия, като отново поражение от "бианконерите" му коства треньорската скамейка в Милан през пролетта на 2015 година.

Той бе назначен за треньор на "виненочервените" през лятото на 2016 година. Сърбинът води тима в 64 мача, като записа 23 победи и 17 поражения, а равенствата на Торино с него са 24.

Михайлович бе уволнен за първи път през 2009 година, когато водеше Болоня, което бе и първата му авантюра като старши треньор, тъй като преди това беше само помощник на Роберто Манчини в Интер. Той е бил уволняван още от Фиорентина и сега от Торино. Между тях има има и 28 мача като селекционер на Сърбия между 2012 и 2014 година. Михайлович е бил треньор също така на Катаня и Сампдория.