"Жълтата армия" не може без Бербатов (видео)

Керала Бластърс на Димитър Бербатов записа домакинска загуба с 1:3 в двубоя с Бенгалуру от индийската Супер лига. Българинът не игра в мача, защото все още не е в нужната кондиция след лекуването на мускулна травма.

Съотборниците на Митко губеха само с 0:1 до 93-ата минута и преди това имаха няколко положения за гол, а веднъж искаха и дузпа. Едва в третата минута на добавеното време Мику направи 2:0, а секунди след това пак той докара нещата до 3:0. И това не беше всичко, защото в последната секунда Бластърс върнаха едно попадение чрез ганаеца Къридж Пекюсън.

Поражението е едва второ за Керала от седем двубоя, но пък тимът има само една победа. Логично тимът започна да пада в класирането и вече е осми от десет отбора и то с отрицателна голова разлика.
Следващият съперник на Бластърс е Пюн Сити на 4 януари, като се очаква тогава Бербатов вече да играе.

КЕРАЛА - БЕНГАЛУРУ 1:3

0:1 Шетри (60-дузпа)
0:2 Мику (90+3)
0:3 Мику (90+4)
1:3 Пекюсън (90+6)