Бранимир Грозданов с 14 точки за 4-а победа на Сет

Волейболният национал Бранимир Грозданов и неговият Сет едва 4-а победа от началото на сезона във френската Лига А, след като се наложи у дома над Нант Резе с 3:0 (30:28, 25:19, 25:20) в мач от последния 11-и кръг на първия полусезон в първенството.

Бранимир Грозданов изигра нов силен мач за Сет и стана втори по резултатност с 14 точки (1 ас, 68% ефективност в атака, 53% позитивно и 24% перфектно посрещане) за успеха. Опитният Мариен Моро пък заби 20 точки (3 блока, 3 аса и 56% ефективност в атака) за победата. За гостите от Нант Резе испанският национал Серхио Нода Бланко реализира 16 точки.

По този начин Сет се върна на 8-о място във временното класиране с 13 точки след 4 победи и 7 загуби. В 12-ия кръг Грозданов и съотборниците му гостуват на силния тим на Туркоа. Срещата е след Нова година, на 6 януари от 2018-а (събота) от 20,00 часа българско време.