Първата победа на Керала дойде без Бербатов (видео)

В отсъствието на контузения Димитър Бербатов отборът на Керала Бластърс постигна първата си победа през сезона в индийското първенство. “Жълтите” се наложиха с 1:0 у дома над Норт Ийст Юнайтед в среща от 5-ия кръг и се изкачиха на 7-о място във временното класиране.

Единственото попадение в двубоя беше дело на Чекийот Винийт в 24-ата минута. Гостите пък завършиха с човек по-малко, след като в края на първото полувреме вратарят им Рехнеш Парамба получи директен червен картон.

Бербатов получи травмата в началото на мача срещу ФК Гоа миналия уикенд, загубен с 2:5. Българската звезда ще се лекува още известно време, но се очаква да е на линия за дербито с лидера Бенгалуру на 31 декември.

КЕРАЛА БЛАСТЪРС - НОРТ ИЙСТ ЮНАЙТЕД 1:0