"Дивите" оцеляха, победиха "акулите" след продължение (видео)

Торонто победи Едмънтън с 1:0 в НХЛ с попадение на Зак Хайман в 34-ата секунда. Вратарят на домакините Къртис МакЕлхини направи 41 спасявания и записа първи мач без допуснат гол за сезона и шести в кариерата си.

Чикаго постигна втори пореден успех, след като спечели с 3:1 срещу Аризона. Артьом Анисимов отбеляза попадение 4:47 минути преди края на третата част, а точни за успеха бяха още Томи Уингълс и Ник Шмалц.
Чикаго побеждава Аризона за осми пореден път, а гостите допуснаха четвърто поредно поражение.
Минесота надигра Сан Хосе с 4:3 след продължение. Нино Нидеррайтер се раписа в 3:26 минута на добавеното време и донесе успеха на своя тим.
Сан Хосе губеше с 0:3, но успя да изравни след два гола на Брент Бърнс и един на Томас Хертъл.