Палермо се разправи с Бари и се настани на върха в Серия "Б"

Тимът на Палермо разби като гост Бари с 3:0 и излезе еднолично на първото място във временното класиране на Серия “Б”. Без контузения български халф Ивайло Чочев сицилианците реализираха три безответни попадения през втората част в рамките на 13 минути и се поздравиха с важна победа срещу един от силно представящите си отбори от началото на сезона в италианската втора дивизия.

В 62-ата минута Андреа Рисполи даде аванс на гостите от Сицилия в резултата, а в 69-ата Александър Трайковски бе точен за 0:2. Класическата победа на Палермо оформи в 75-ата минута Игор Коронадо.

Палермо е с 32 точки на върха в подреждането, но не може да се чувства спокоен. Парма и Фрозиноне са с по 30 точки съответно на втора и трета позиция, а четвърти е пети са Емполи и Бари с по 29 точки.

БАРИ - ПАЛЕРМО 0:3
0:1 Рисполи (62)
0:2 Трайковски (69)
0:3 Коронадо (75)