Херо: Първото полувреме - добре, а след това вече мислехме за Хофе

Старши треньорът на Лудогорец Димитър Димитров призна, че след почивката срещу Дунав тимът му показа доста по-слаба игра в сравнение с първата част, когато стигна до головете за победата си с 2:0.

“Доволен съм от представянето ни днес през първото полувреме, когато имаше повече динамика, агресия и положения - заяви Херо. - След това обаче видимо свалихме темпото. Явно мисълта за идващия мач с Хофенхайм в Лига Европа оказа влияние. Но и нямаше смисъл да хабим толкова сили, защото германците имаха два дни повече от нас за почивка - трябваше да помислим и за това. В четвъртък ще се опитаме да се надиграваме с този силен противник, който преди два дни разби вицешампиона на Бундеслигата РБ (Лайпциг). Ние обаче трябва да спечелим минимум точка и ще се постараем да намерим оптималния вариант да се противопоставим”.

Наставник на “орлите” поздрави Марселиньо за попаденията, но не пропусна да отбележи поредните пропуски на своите играчи: “Явно това е заради липса на концентрация и самочувствие - по друг начин не мога да си го обясня”.