Мишо Иванов: Целта ни беше да направим като с Левски - ЦСКА ни вкара късметлийски гол

Вратарят на Витоша (Бистрица) Михаил Иванов поздрави съотборниците си за играта им срещу ЦСКА-София, но си пожела отборът му да играе малко по-нападателно през пролетта.

“Когато допуснеш гол при модул като нашия, е трудно да се върнеш в мача. През второто полувреме се бихме с ЦСКА, но те се възползваха в решаващите моменти. Не ни достигнаха четири минути концентрация, за да задържим 0:0 на почивката, вкараха ни късметрийски гол. Вярвахме, че ще направим резултат като с Левски, това ни беше целта. Дори си мислехме, че при някоя ситуация ще вкараме.
Изцеждам се до краен предел, но във футбола не всичко зависи от теб. Опитваме се да правим всичко, което ни каже треньорът. Първата половина на сезона играхме много нападателно, а през втората - много защитно. След почивката, ако съумеем да направим нещо между двата модула, ще започнем да побеждаваме”, обяви Иванов след поражението с 0:2 от ЦСКА-София.