Десподов: Можеше да се мъчим до края на мача

Нападателят на ЦСКА-София Кирил Десподов заяви след победата с 2:0 над Витоша, че е благодарен за гласуваното му доверие от страна на треньора Стамен Белчев.

"Доста трудно беше в днешния мач. Витоша се бяха прибрали в тяхната половина. Играеха с петима защитника и ни беше доста трудно, но след като вкарахме първи гол, нещата се успокоиха.

Първото попадение беше много важно, защото не се знаеше как ще тръгне мача след полувремето и можеше да се мъчим до края. През втората част Витоша се опита да излезе малко по-напред. Освободиха малко пространство. Ние играхме само по крилата и гледахме да центрираме, защото през средата не можехме да пробием.

Благодаря за доверието, което ми гласува Стамен Белчев. Аз искам само да получа доверие. От там нататък всичко зависи от мен и аз ще го дам, и ще го покажа. Ние си гледам нас. Нашият отбор за нас е най-важен. Не следим Лудогорец, защото има много мачове до края на мача. Стараем се всеки мач да побеждаваме и да вървим нагоре", заяви Десподов.