Несебър не пусна аванта на закъсалите си съседи от Созопол

Отборът на Несебър не пусна аванта на закъсалите си съседи от Созопол. В морското дерби на 17-ия кръг във Втора професионална лига тимът на Румен Димов загуби с 1:2 домакинството си на “Арена Созопол”.

И трите попадения паднаха през втората част, като в 58-ата минута Станимир Митев изведе домакините напред в резултата и вдъхна надежда на съотборниците си, че могат да променят наглед ужасната ситуация, в която се намират.

Радостта им обаче трая твърде кратко, след като осем минути по-късно Николай Костов изравни, а секунди преди края нанесе втори тежък удар за Созопол и донесе ценни три точки за тима си.

Победата със сигурност ще вдъхне необходимото спокойствие в тима на Несебър, тъй като той изпраща есенния дял на пета позиция с актив от 26 точки. На другия полюс е Созопол, който е предпоследен със скромните 13 точки на сметката си.

Снимка: "KotaSport"