Ивелин Попов влезе и Спартак стигна до победата (видео)

С гол в последната минута Спартак (Москва) с Ивелин Попов в редиците си стигна до драматична победа с 1:0 при гостуването си на Арсенал (Тула) в среща от 19-ия кръг на руския елит. Точен беше Денис Глушаков след подаване на Луис Адриано. Тази победа изкачи шампионите до трета позиция за сметка на Зенит, който обаче е с двубой по-малко.

Попето започна мача на пейката, но се появи на терена за последния четвърт час. Сред резервите в началото беше и Михаил Александров от състава на Арсенал, като той влезе в игра малко след сънародника си.

Този успех на Спартак обаче не стигна за второто място, защото по същото време тази вечер ЦСКА (Москва) разгроми новака Тосно с 6:0. Георги Миланов не взе участие в мача заради контузия.

Лидер е Локомотив (Москва) с 4 точки повече от ЦСКА и с двубой по-малко.