Торино продължава за Купата (видео)

Отборът на Торино се класира за 1/8-финалите на турнира за Купата на Италия, след като отстрани у дома Карпи след победа с 2:0. Попаденията за "биковете" отбелязаха Яго Фалке в 18-ата и Андреа Белоти в 31-ата минута.

Пръст и за двата гола в Торино имаше Мбайе Нианг. Той асистира и за двете попадения, като първо подаде на Фалке в 18-ата минута от ъглов удар, а след това допринесе и за първия гол на Белоти от 20 септември насам. В 93-ата минута Торино можеше да стигне и до трети гол, но гредата спаси Карпи от попадение.
Следващият съперник на Торино е отборът на Рома, като мачът е на 20 декември на "Стадио Олимпико" в италианската столица.