Кафу с астистенция при разгром на Бордо (видео)

Отборът на Бордо прекъсна серията си от седем мача без победа в Лига 1, след като разгроми Сент Етиен у дома с 3:0 в двубой от 15-ия кръг. Преди този успех “жирондинците” бяха регистрирали пет загуби и две ремита и се свлякоха в долната половина на таблицата.

Мачът започна повече от добре за домакините, които откриха резултата още в петата минута чрез Александър Менди. В 31-ата минута Малком удвои с ефектен далечен удар, след като получи топката от бившия футболист на Лудогорец Джонатан Кафу.

Отново Менди в 57-ата подпечата крайния успех за Бордо. Кафу започна като титуляр за Бордо и беше заменен в 81-ата минута от Ервин Таха. Кафу получи и жълт картон в 34-ата минута.