Звезда на “орлите” аут срещу Верея

Една от звездите в селекцията на българския шампион Лудогорец - Вирджил Мисиджан, ще пропусне предстоящото гостуване на Верея заради наказание. До санкцията се стигна, след като снощи, при домакинската победа с 3:0 над Витоша (Бистрица), холандецът си изкара пети жълт картон. Двубоят от 18-ия кръг на Първа лига е този четвъртък, от 15:00 часа, на “Трейс Арена” в Стара Загора.

Друг от играчите, които взеха участие в срещата на “Лудогорец Арена” - Даниел Кутев, също е със спрени права за един мач. Офанзивният футболист на Витоша няма да бъде на разположение на старши треньора Костадин Ангелов за предстоящото в четвъртък домакинство на Локомотив (Пловдив). Срещата е първа за деня, като ще изпревари мача в Стара Загора, след като започва в 13:00 часа.