В Бразилия се случват и такива неща (видео)

Мачът от елитната дивизия на Бразилия между Понте Прета и гостите от Витопия беше прекратен осем минути осем минути преди изтичане на редовното време, след като фенове на домакините нахлуха на терена при гол за 3:2 в полза на гостите от Баия.
С този резултат Понте Прета изпадна във второто ниво на бразилския футболен шампионат. Страстите, които се разразиха по трибуните, привлякоха вниманието и на заден план остана един доста интересен момент от този мач.
Защитникът на Понте Прета Родриго получи червен картон, след като първо плесна по задните части играч на противниковия отбор, а после използва и средния си пръст, за да бръкне в задника на опонента си. Случката не остана незабелязана от съдиите и след сигнал на един от асистентите Родриго беше пратен под душовете.