Какви са целите и очакванията за волейболните национали преди Лигата на нациите - Джанлоренцо Бленджини и звездите на отбора с отговорите

Созопол се пребори за точката срещу Черноморец

Съставът на Созопол завърши наравно 1:1 като гост на Черноморец (Балчик). Срещата се игра във Варна заради наказанието на домакините. Те успяха да открият в 25-ата минута чрез Хикмет. След паузата гостите тръгнаха да търсят по-настойчиво гола и в крайна сметка се поздравиха с частичен успех. Играчите на Румен Димов изравниха в 80-ата минута и по този начин завоюваха много важна точка в битката за оцеляване през този сезон във Втора лига.