Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Стина Нилсон спечели първия спринт за сезона

Стина Нилсон от Швеция спечели първия старт за сезона при жените. Тя триумфира в индивидуалния спринт на 1.4 километра класически стил, след като измина дистанция за 3:17.62 минути.

На 24 стотни от секундата втора завърши Сейди Бьорнсен (САЩ). Трета е рускинята Юлия Белорукова, която остана на 91 стотни след победителката.

Nilsson keeps win streak alive in @rukanordic. First sprint podiums for Bjornsen 2nd Belorukova 3rd. #fiscrosscountry

A post shared by FIS Cross-Country World Cup (@fiscrosscountry) on Nov 24, 2017 at 5:02am PST

Нилсон показа, че е в отлична форма за старта на сезона. Тя спечели последните три старта за Световната купа през миналата кампания.