АЕК се издъни в Атина и Милан няма стигане

Отборът на АЕК не успя да победи Риека в среща от Лига Европа. В самия край на първото полувреме гърците изоставаха с 0:2. Атакуващият халф на гостите Александър Горгон мушна бързо два гола за Риека и над "Олимпийския стадион" в Атина се настани съмнение.

Аржентинското крило Серхио Араухо обаче върна едно попадение в добавеното време, а в 55-ата минута Лазарос Христодулопулос изравни. "Жълто-черните" обаче не достигнаха до 3:2 и загубиха две точки в борбата. В същото време Милан смачка с 5:1 Аустрия Виена и вече е недостижим на върха. В последния тур австрийците приемат гърците.

АЕК - Риека 2:2