На живо: Вижте как разрушават стадион "Българска армия"

Арда пергази съперник и продължава напред за Купата на Аматьорската лига

Арда (Кърджали) се класира за зонален финал за Купата на Аматьорската лига, след като днес разгроми като гост с 6:0 Вихър (Строево) от Пловдивската областна група.

Момчетата на треньора Елин Топузаков ще играят през пролетта срещу Карнобат. Победителят от тази среща ще се включи в националните полуфинали срещу представителите на останалите три зони.
Атанас Кръстев откри резултата за Арда в 12-ата минута. До края на първата част резултатът набъбна на 4:0 с головете на Беркай Халил, Ахмед Осман и Милош Баич.

В последните 13 минути на мача на два пъти точен беше Димитър Алексиев, който оформи крайното 6:0 за лидера в Югоизточната трета лига.