"Ла Виола" продължава да се мъчи

Тимът на Фиорентина не успя да победи СПАЛ 2013 в двубой от кръга в Серия "А". Срещата завърши 1:1, което не позволи на "виолетовите" да се изкачат в класирането. Съставът на Стефано Пиоли не е печелил от три кръга насам и остава в средата на класирането.

В края на първото полувреме Алберто Палоски се оказа най-съобразителен във вратарското поле на "Ла Виола" и след разбъркване направи 1:0. В 80-ата минута обаче младата надежда на италианския футбол Федерико Киеза завърши бърза акция на своите за 1:1.

В следващия кръг отборът от Флоренция има тежко гостуване на Лацио, СПАЛ пък ще кръстосва шпаги с Киево.