Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Миньор Раднево измъкна трите точки срещу Атлетик

Отборът на Миньор (Раднево) победи много трудно с 2:1 Атлетик (Куклен) в мач от 16-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Герой за домакините стана бившият играч на ЦСКА 1948 Марио Димитров, който донесе трите точки с гол от воле в 88-ата минута. Преди това съотборникът му Григор Георгиев се разписа в 40-ата минута, а Борислав Хаджиев възстанови равенството в 78-ата минута, като стресна играчите на Живко Иробалиев и Живко Калчев.

Все пак с осмото си попадение за сезона Димитров донесе нова победа на Миньор на своя стадион.
Победителите се изкачиха на пето място с 29 точки, като изместиха Атлетик, който остана с 28 точки на шесто място.