Мартин Тошев: Беше ясно, че победната серия ще свърши

Нападателят на Септември (София) Мартин Тошев се надява, че загубата от Славия е дошла в правилния момент. Новакът в елита спря победата си серия от четири поредни успеха в първенството, след като отстъпи с 1:4 от "белите".

"Мисля, че първите 15 минути на първото полувреме ги проспахме. След като ни вкараха гола, се поокопитихме и изравнихме играта. Много нелеп гол допуснахме през второто полувреме и там всичко рухна. Създавахме добри ситуации, но чистите бяха малко. Правим грешки, но ще се работи и занапред, за да се изчистват тези неща. Имаше една ситуация, която според мен съдията трябваше да отсъди по по-различен начин и мача тръгваше в друга посока, ако беше дал дузпа. Няма какво да се заблуждаваме. Направихме добра серия, но всички бяхме наясно, че и тя ще има своя край. Дано е дошъл в правилния момент. Предстоят още четири мача, но аз съм оптимист и мисля, че ще вземем още точки преди полусезона", коментира Тошев.