ЦСКА 1948 наби Миньоро в регионалния финал за Купата на Аматьорската лига (видео+галерия)

Лидерът в Югозападната Трета лига ЦСКА 1948 спечели зоналния финал за Купата на Аматьорската лига, след като победи с 3:1 Миньор (Перник) на стадион "Осогово" в Кюстендил. Калоян Стефанов изнесе поредния си силен мач и вкара два гола, а един добави Милен Иванов. По този начин миналогодишният финалист в турнира е само на два мача от нов заветен сблъсък за трофея.

Миньор(Перник) - ЦСКА 1948@@@Резултата откри именно Иванов, който се разписа в 42-ата минута с техничен удар покрай вратаря.
В 55-ата минута "чуковете" стигнаха до първа опасност, но Христо Бахтарлиев спаси по великолепен начин удара на Ризов. Последният все пак се разписа в 66-ата минута, когато остана сам срещу вратаря след разминаване на Герман Петров, който до този момент играеше великолепно.
72 Миньор(Перник) - ЦСКА 1948
Перничани обаче се радваха буквално 120 секунди. Калоян Стефанов надбяга защитата им след хубав пас на Милен Иванов и вкара в далечния ъгъл – 2:1 за ЦСКА 1948. В 82-ата минута Йоан Маринов хвърли пас зад защитата, Калоян Стефанов буквално мина като влак зад гърба на перничани и технично вкара за 3:1. До края остана време само за един пропуск на появилия се като резерва Емил Гъргоров.