Бдин надигра Трявна

Бдин затвърди второто си място в Северозападната Трета лига, след като победи у дома Трявна с 3:1. Двубоят бе от 14-ия кръг на първенството. Селекцията на Борислав Борисов не стигна обаче лесно до успеха. Получи се двуостър мач, а гостите играха открито без страх.

Още във 2-ата минута домакините имаха гол аванс след попадението с глава на капитана Ивайло Иванов. Радостта им обаче бе кратка, защото в 11-ата Николай Енев изравни след контраатака. Равновесието се запази до средата на втората част, когато Цветан Цветанов плонжирайки вкара с глава за 2:1. После Сашо Соколов стреля в гредата. Той подпечата победата с попадение от дузпа в 84-ата минута, отсъдена за нарушение срещу Янек Кирилов.