Очаквайте в 15:00 Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16)

Узунов блести при победа на Славия, Гошо Петков отново в игра

Славия победи с 2:1 у дома втородивизионния Оборище (Панагюрище) в приятелски мач. Головете за "белите" реализира Владислав Узунов през първото полувреме. Халфът се разписа в 3-ата и в 28-мата минути на двубоя, игран на стадион "Славия".

Почетното попадение за гостите отбеляза Ели Маркес в последните секунди на мача в София.

Старши треньорът Златомир Загорчич даде почивка на Галин Иванов, Стефан Велев, Абуд Омар и Чигози Мба. В състава не бяха и общо 9 национални състезатели.

В игра след лечение на контузия се завърна капитанът Георги Петков.

В неделя славистите ще имат възстановяване, а от понеделник започват подготовка за шампионатния двубой срещу Септември София на 17 ноември.

Състав на Славия: Георги Петков, Димитър Буров, Костадин Велков, Матеус Биси, Христо Тодоров, Емил Мартинов, Владислав Узунов, Славчо Шоколаров, Пламен Петров, Стефан Стаматов - на проби, Сулейман Траоре (Емануеле Джерия, Мартин Величков, Михаил Венков, Денис Бучев, Георги Иванов - на проби)