Монтана изпусна Етър в контрола

Монтана завърши наравно 1:1 с елитния Етър в контролна среща играна в Правец. Борислав Балджийски изведе монтанчани напред в резултата в 23-ата минута, след като бе изведен от Сергей Георгиев. След почивката Мирослав Антонов пропусна да удвои. Чилика излъга вратаря, но бившият футболист на втородивизиония тим Иван Стоянов изби от голлинията. В 78-ата минута Руменов с удар от границата на пеналта възстанови равенството. Монтана доигра мача с 10 души, след като контузия в края получи полузащитникът Йордан Йорданов. След края на мача ст. треньорът на монтанчани Ферарио Спасов разпусна футболистите в почивка до вторник.