Юношите младша възраст на Нефтохимик победиха Несебър

Юношите младша възраст на Нефтохимик подчиняват всички съперници по пътя си. Днес момчетата на Милен Христов извоюваха девета поредна победа в първенството. Те надделяха като гости над Несебър с 3:2. Така отборът продължава да бъде едноличен лидер във временното класиране, без нито една допусната загуба или равенство. Днешната среща премина под диктовката на „шейховете“. На полувремето те водеха с 2:0, след точни попадения на Димо Кръстев и Димитър Примов.

През втората част Примов добави още един гол, оформяйки 3:0. Силното голово предимство даде прекалено спокойствие на гостите и до края на срещата те допуснаха два гола във вратата си. Резултатът обаче се запази в тяхна полза. Чудесно представяне направиха и децата, група А. Тяхната среща с година-две по-големите им съперници от Несебър завърши при нулево равенство. Възпитаниците на Ганчо Евтимов изиграха много добър мач и единствено възрастовото предимство на домакините им попречи да победят.