Автогол донесе победата на Рен срещу Бордо (видео)

Тимът на Рен надделя с 1:0 у дома над Бордо в първия мач от 12-ия кръг на френската Лига 1. Попадението всъщност бе автогол на опитния халф Жереми Тулалан още в 12-ата минута. 34-годишният халф изпрати топката в собствената си врата с глава след центриране отляво. До края на двубоя “жирондинците” така и не успяха да стигнат поне до изравнителен гол и трябваше да се примирят с четвъртото си поражение в първенството, след което те са осми в класирането с 16 точки. Рен се изкачи на 10-а позиция с 15 точки, а лидер е Пари Сен Жермен с 29, следван от Монако с 25 и Лион с 22.