Дуисбург на Груев се спаси от загубата в края

Отборът на Дуисбург се добра до равенство 1:1 в домакинството си на Унион (Берлин) от 12-ия кръг на Втора Бундеслига. Възпитаниците на Илия Груев се спасиха от парожението с гол в края на мача.

Гостите поведоха в резултата в 49-ата минута, когато Кристофър Тримел центрира от корнер, а Тони Лайстнер с глава прати топката във мрежата на домакините.

В 87-ата минута "Зебрите" успяха да възстановят равенството. Кевин Волце центрира в наказателното поле, където Станислав Илюченко с глава порази вратата на съперника за 1:1.

След това реми Дуисбург има актив от 13 точки и заема 14-ото място в класирането. Унион пък остава на 4-ото място с 22 точки в актива си.