Чорбаджийски обясни на какво се дължи слабата игра и обеща: Срещу Лудогорец ще се сбием

Капитанът на ЦСКА-София Божидар Чорбаджийски изрази разочарованието си от представянето на червените срещу Славия, макар че неговият тим спечели с 1:0. Защитникът обеща, че отборът му ще изглежда много по-добре в следващия двубой, който е срещу Лудогорец.

“Рано е да правим анализи. Ще починем два дни и ще видим къде сме сбъркали. Днес бяхме много разконцентрирани. Афектиран съм в момента. През второто полувреме отстъпихме инициативата и дори можем да се радваме, че не допуснахме гол.

Нямам обяснение за всичко това. Трябва да сме по-търпеливи и да изграждаме атаките в нашия си стил. Да вкарваме повече голове. Днес не убедихме”, каза Чорбаджийски, след което изрази мнението си за предстоящия двубой срещу Лудогорец.

“Това е дерби. Очаквам да отидем и да се сбием. По-добрият да победи. Това е. Лудогорец играе отворен футбол - това, което нас ни устройва. Трябва да излезем пределно мотивирани и да запишем първа победа, крайно време е.

При нас определено се вижда неувереност. Не знам дали се дължи на умора, която натрупахе през седмицата от мача с Богев (Враца). Но Славия също игра 120 минути. Днес се видя, че момчетата на Славия имаха по-голямо желание от нас. Това трябва да коригираме.

Разбира се, че сме готови да се сбием. Има още 5-6 дни и се надявам да победим”, завърши капитанът изказването си пред клубния сайт на червените.