Чочев и компания оглавиха класирането

Националът Ивайло Чочев игра цял мач за Палермо и получи жълт картон при победата над Виртус Ентела с 2:0. И двете попадения за домакините отбеляза Илия Несторовски, а успехът позволи на сицилианци да излязат начело в класирането на Серия “Б”.

Несторовски откри резултата в 23-ата минута от дузпа, а в началото на второто полувреме македонецът заби и второ попадение, с което гарантира трите точки на Палермо.
В края на двубоя Микеле Пелицер от Палермо получи червен картон.

В друг мач от 12-ия кръг досегашният лидер Емполи отстъпи с 1:2 при визитата си на Салернитана. Отборът от Тоскана изостава с точка от Палермо, като дели втората позиция с Фрозиноне.

ПАЛЕРМО - ВИРТУС ЕНТЕЛА 2:0
1:0 И. Несторовски (23) д.
2:0 И. Несторовски (48)