Вижте какъв пропуск направи Чарли Адам срещу Уотфорд (видео)

Шокиращ пропуск направи халфът на Стоук Сити Чарли Адам в мача на тима си с Уотфорд от 10-ия кръг на английската Висша лига днес. “Грънчарите” спечелиха с 1:0 след гол на Дарън Флетчър в 16-ата минута, но победата на гостите можеше да бъде и по-изразителна, ако не бе големият пропуск на Чарли Адам. Опитният шотландски халф се появи в игра в 88-ата минута, в добавеното време си изкара жълт картон, а в последните секунди не успя да изпрати топката в празната врата на “стършелите” в ситуацията, в която от всеки професионален футболист се очаква да реализира попадение. Е, бившият играч на Ливърпул уцели греда, но за негов късмет това не се оказа фатално за тима му, който все пак грабна трите точки.