Страхил Попов с важен гол за Касъмпаша

Националният бранител Страхил Попов вкара първия си гол за сезона в Турция. Въпреки че играе като десен бранител роденият в Благоевград футболист вкара третия гол за победата на Касъмпаша над новака Гьозтепе с 3:1. Попов вкара третия гол за своя отбор в 79-ата минута.

Другите попадения за Касъмпаша в срещата от 10-ия кръг на турската Суперлига реализираха Менса в 10-ата и Мурило в 53-ата минута. За гостите от Гьозтепе се разписа бившият футболист на Касъмпаша Кастро в 47-ата минута.

В класирането Страхил Попов и компания са на 10-то място с 11 точки, а Гьозтепе е на 5-то място със 17 точки.