Палермо с Чочев се върна на победния път

Отборът на Палермо се върна на победния път в Серия “Б”. Тази вечер “розовите” записаха ценна победа с 3:1 като гост на Карпи. Двубоят бе от  11-ия кръг, а преди това сицилианци бяха в серия от 4 поредни срещи без успех на сметката си. Цял мач за гостите записа българският полузащитник Ивайло Чочев.

Илия Несторовски даде преднина от два гола за Палермо. Македонецът се разписа в 10-ата и 36-ата минута.

Домакините върнаха едно попадение в 82-ата минута чрез Алесио Сабионе, но надеждите им да се върнат в мача бяха унищожени само минута по-късно, когато Карлос Ембайо оформи крайното 1:3.

Тази победа изкачи Палермо до 3-ото място във временното класиране с 18 точки, само на 2 зад лидера Емполи. Карпи пък се срина до 13-ата позиция с 15 спечелени точки.