Серхио Леон засили Бетис към следващия кръг за Купата на Испания

Отборът на Бетис записа ценна победа с 2:1 в гостуването си на Кадис от 1/16-финала за Купата на Испания. С тази победа севилци направиха първата крачка към класирането си за следващия етап на надпреварата и ще имат комфортно предимство преди мача на “Бенито Вийямарин”.

Героят за Бетис бе Серхио Леон. Той откри резултата в 6-ата минута, но Алекс изравни за Кадис в 21-ата минута. Отново леон обаче донесе успеха на своя тим с второ попадение в 54-ата минута.

Така Бетис може да диша спокойно преди реванша на свой терен, който ще се изиграе на 29 ноември.