Очаквайте в 11:00: Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Спартак (Плевен) с поредна издънка

Плевенският Спартак завърши 1:1 у дома срещу Павликени в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините дори бяха на крачка от загуба в края на мача, ако Димитър Кушев бе вкарал с глава от 4-5 метра. През целия двубой домакините повече владееха топката, но атаките им бяха повече суматохи, отколкото смислени.

Все пак завършиха с попадение една от тях. Десетина минути преди почивката Христо Спасов бе точен. Бившият треньор на Видима-Раковски – Димитър Тодоров бе избрал дефанзивна тактика за Павликени и футболистите му я изпълниха.

В 71-ата минута при една от контраатаките си Красен Трифонов надбяга плевенската защита, шутира, вратарят изби, но при добавката на нападателя равенството бе възстановено. Така Емил Велев все още няма успех със Спартак вече втори мач.