Сливнишки герой с победен марш на Запад във Висшата лига

Отборът на Сливнишки герой (Сливница) продължава победния си марш в предварителна група А от втората ни група  по волейбол  при мъжете – Висшата лига, която обхваща отборите от Западната част на България.

Волейболистите от Сливница, водени от Стоян Стоев победиха като домакини Изгрев (Ябланица) с 3:0 гейма и оглавяват класирането с 6 точки.

С една чиста победа е в групата и тимът на Звездец (Горна Малина), който в този кръг поради ротацията почиваше.  Още в следващия кръг обаче двата тима се изправят един срещу друг, като ще стане ясно, дали ще има оспорваност за челото, или Сливнишки герой ще затвърди лидерството си в потока.

Следващите три тима в подреждането са с по една победа и една загуба, като положението е доста интересно. Първи успехи записаха Ботев (Луковит) и Славия. Волейболистите от Луковит надиграха Град (Белоградчик) с 3:1 гейма, а „белите“ се справиха с Ботев (Ихтиман) със същия резултат.