Гади нокаутира тима на Илиан Илиев (видео)

Отборът на Септември записа труден успех като гост над Верея. Мачът от 13-ия кръг на Първа лига завърши при рузултат 1:0 в полза на тима от София. Единственото попадение бе дело на Крис Гади в 62-ата минута.

Двубоят започна с минута мълчание в памет на д-р Евгени Желев, който е бивш кмет на Стара Загора.

През първата част бе доста скучно. Двата тима демонстрираха слаб и безидеен футбол, като рядко създаваха опасности пред двете врати.

В 26-ата минута домакините създадоха най-добрата възможност за гол, но Танев отблизо шутира над напречната греда.

В 36-ата минута само късметът спаси тима от Стара Загора. Мартин Тошев нацели гредата, след центриране на Борис Галчев.

В 53-ата минута играч на гостите проби мощно по лявото крило, върна към Мартин Тошев на няколко метра успоредно на голлинията, но нападателят се размина с топката и нулевото равенство се запази.

В 62-ата минута гостите поведоха. Крис Гади бе изведен от Тошев сам срещу вратаря, преодоля го на скорост, и вкара на празна врата за 0:1.

До края на срещата домакините натиснаха своя противник, но късметът и липсата на класа в завършващия удар на играчите на Илиан Илиев, спасиха Септември.

В 80-ата минута Мирослав Енчев от Верея пропусна идеална възможност да изравни. Мехди шутира отдалеч, но при добавката Енчев не успя да намери целта от няколко метра.

Десет минути по-късно удар на Георги Андонов с глава срещна напречната греда.