Клермон Фуут върти равен без Кавдански

Отборът на Клермон Фуут се добра до равенство 2:2 в гостуването си на Нанси от 12-ия кръг на френската Лига 2. Гостите на два пъти изоставаха в резултата, но и двата пъти успяваха да изравнят. Българинът Мартин Кавдански не взе участие в срещата.

Нанси поведе в 26-ата минута чрез Куфо, но Клермон изравни с гол на Лапорт в 30-ата минута.

През второто полувреме упражнението бе повторено. Домакините си върнаха преднината с гол на Бусен в 70-ата минута, а Ажорк в 80-ата минута донесе точката на гостите.

След това равенство Клермон заема 6-ото място в таблицата с 21 точки, като изостава само на 3 от лидера Реймс. Нанси пък се намира на 16-ото място в таблицата с 14 точки.