Пирин (Бл) взе точка от Славия при юношите

Отборите на Пирин Благоевград и Славия завършиха наравно 1:1 в среща от 11-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Двата отбора направиха много здрав мач на базата в село Рилци.
Гостите от София поведоха с гол на на Пламен Петров в 26-тата минута. И вече се виждаха победители ,когато завърналия се след контузия Емилиян Христов изравни шест минути преди края.

Във временното класиране Пирин излезе на 7-мо си място с актив от 17 точки. А Славия запази 11-тото си място с 11 точки.

А в петък орлетата ще приемат белите на стадион „Христо Ботев“ и при мъжете в една от най-интересните срещи от поредния кръг на първа лига.