Каратистите на КК Никон с комплексната Купа на България

Каратистите на КК Никон - България станаха безапелационни победители и грабнаха трофея за комплексен шампион в турнира за националната купа във всички възрастови групи, състоял през уикенда в Габрово. В надпреварата участваха над 300 състезатели от 30 клуба. Втори се наредиха каратистите на Кюстендил, а трети са представителите на Свищов.

От националната купа и от националното първенство се определя и крайният комплексен победител за годината, като по всичко изглежда, че това ще е старият шампион КК Никон, който за седма поредна година доказва доминацията си у нас. Състезателите на Никон ще пътуват тази седмица за Букурещ за участие в силен международен турнир, след което предстои Световното първенство за 14-21-годишни в Тенерифе (Испания), където очакваме медали и