Джонатан Кафу влезе като резерва при равенство на Бордо (видео)

Отборите на Бордо и Нант завършиха наравно 1:1 в мача помежду си от деветия кръг на Лига 1. Бившият футболист на Лудогорец Джонатан Кафу се появи като резерва в средата на втората част, но не успя да помогне за спечелването на срещата.

Гостите откриха резултата малко преди почивката, когато след едно центриране отляво последва рикошет, при който Прежюс Накулма се озова на стрелкова позиция и прокара топката зад голлинията. В самото начало на втората част обаче Малком изравни. Бразилецът получи топката по десния фланг и навлезе към наказателното поле, за да изравни с диагонален удар.

При това положение Нант се изкачи на четвърта позиция с актив от 17 точки. Играчите на Клаудио Раниери са на осем от лидера Пари Сен Жермен. Бордо от своя страна е с една по-малко на седмо място.